Meie uus projektijuht – Gerda!

Gerda ORANGETIME

Kui saaksid õhtusöögile kutsuda ükskõik kelle kogu maailmast, siis kelle kutsuksid?

Kui ma saaks kutsuda ükskõik kelle kogu maailmast õhtusöögile, siis kutsuksin kõik oma sugulased õhtusöögile (vanavanemad, vanemad, venna, tädi, täditütred jne). Kuna kõikidel on oma elud ja tegemised, siis see, et me kõik kohtuks ühe laua taga, on väga harv juhus. Sooviksin, et seda juhtuks rohkem.

Milline oleks sinu jaoks täiuslik päev?

Minu täiuslik päev on selline, kus äratuskella ei pea kasutama. Pärast pikka und võiksin ärgata üles hoopis kusagil mujal kui Eestis. Pole vahet kus, aga aastaaeg võiks olla selline kevade keskpaik, et saaks loovutada kapile oma talvejope ja nautida soojemaid kraade, rohelust ja päikest. Kindlasti ei tohiks ühest täiuslikust päevast puududa hea toit ja seltskond, kellega seda jagada.

Kui saaksid homme ärgata ühe uue oskuse, võime või omadusega, siis mis see oleks?

Ma tahaks osata olla nähtamatu ja/või osata kõiki maailmas eksisteerivaid keeli. Erinevaid keeli osates oleks maailm valla uutele kogemustele ja oleks võimalik kohtuda uute inimestega neid paremini mõistes. Nii laieneks mu silmaring ja ka tööalaselt tuleks see oskus kasuks.

Kelleks tahtsid väiksena saada?

Väiksena tahtsin ma saada loomaarstiks. Siis aga avastasin, et loomaarstid ainult ei ravi loomi vaid teevad ka kõike muud hirmsat. Nii see mõte ka kadus. Kui oleksin läinud seda teed, siis mul oleks kodus praeguseks isiklik loomaaed täis kasse, koeri ja muid närilisi/roomajaid. Teiseks oli mul suur unistus lauljaks saada, aga kuna ma ei oska laulda, siis loodetavasti täitub see unistus järgmises elus.

Mis viib sind kõige paremini zeni?

Kõige paremasse zen meeleollu viib mind hea muusika. Eriti mulle meeldib autos üksinda eriti valesti kaasa laulda. Hellitan nii oma lauljakarjääri võimalust, mida ei juhtu. Teiseks mul on imelised sõbrad/sõbrannad, kellega koos veedetud aeg on tohutult väärtuslik. Pärast nendega koos olemist on suurepärane tunne. Tahaks ainult, et seda oleks rohkem aega teha.

Comments

There are no comments yet.

Leave a comment