Tule tööle

Loovinimene, anna endast märku!

Otsime oma tiimi loovjuhti, kelle ülesandeks on ägedad ürituste ideed korrutada 10000ga ehk panna kogu oma fantaasia mängu ning luua silmapaistvaid ürituste kontseptsioone.

Me teame, et kuskil siin on peidus see üks ja ainus – on vaja Sind vaid üles leida!

Seega, kui tekkis tunne, et ohh, see võiks mina olla küll, siis ole nii armas ja pane meie poole üks vahva kiri teele! – mail@orangetime.ee

Kas sina võiksid olla üritusturunduse projektijuht?

Väiksele, ent ühtehoidvale kollektiivile kohaselt saab iga meie projektijuht enda kanda märkimisväärse vastutuse, aga ka vabaduse tagada, et igast üritusest saaks Sündmus. 20 aastat üritusturunduse maastikul loodud kontakte tähendab, et sinu kliendiks, kelle brändi külge oma ideepagasit haakida, võivad saada nii sellised maailma kui kohalikud tipud, olgu selleks näiteks Coca-Cola või Toyota.

Meie sektor viimase kahe aastaga tundmatuseni muutunud ja seega ei ole meil valmis õpikulahendusi, mille järgi joonduda. Meie ettekujutuse järgi näeb tõeline projektijuht pandeemiajärgses maailmas ennekõike lahendusi, mida nii virtuaalses kui füüsilises vormis mõlemat suunda õiges koguses doseerides ellu viia.

Eelarve ja tähtaegade osas on meil jalad kindlalt maas, kliente kaasates ja motiveerides aga pea pilvedes. Elu on näidanud, et kellel sära pärast esimesi projekte silmas püsib, see ürituste korraldamise pisikust enam ei vabane. Kui ennast eelnevas hooletult varjatud värbamiskuulutuses ära tundsid, siis kirjuta meile.

Ootame Sinult:
–  Positiivset ja avatud töösse ning ellusuhtumist
–  Head suhtlusoskust – seda nii kirjas ja kõnes, eesti ja inglise keeles
–  Varasemat töökogemust klientidega ja projektide juhtimisega

Pakume Sinule:
–  Kliente, kes on oma valdkonna tipud
–  Võimalust olla oma aja peremees
–  Toredat ja abivalmis meeskonda
–  Soovi korral hubast kontoripinda
–  Konkurentsivõimelist töötasu ja motivatsioonipaketti

+372 660 6062 +372 660 6062
mail@orangetime.ee mail@orangetime.ee

Orangetime Event OÜ
Põhja pst 27a, Tallinn 10415

Kirjuta meile